K. Hess - Zasněná

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x70 cm. Signováno vpravo dole K. Hess. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306824. Zasněná
Dražba ukončena:05.12.2020 20:15:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč