K. Klein - Zátiší s konvicí a ovocem

Pastel, 34x45 cm, signováno vpravo dole K.F. Klein, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

13615. Zátiší s konvicí a ovocem
Dražba ukončena:25.10.2017 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč