K. Remeš

307742. Vesnice v zimním hávu

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole K. Remeš. Rámováno.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:35:47

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč