K. Röder

301069. V přístavu

popis: Olej na plátně, 69x55 cm. Signováno vpravo dole K. Röder. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 24.09.2019 20:26:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 12.09.2019 23:54:57 5215