K. Urban - Zátiší s kytarou

Olej na kartonu, 24x38 cm. Signováno vpravo dole K. Urban 64. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35144. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:25.09.2019 20:51:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč