K. Weinfürter - Kytice ve váze

Kombinovaná technika, 38x26 cm. Signováno vlevo dole K. Weinfürter 1898. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

K. Weinfürter
308333. Kytice ve váze
Dražba ukončena:17.04.2021 20:15:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč