Kalousek - Muzikanti

Olej na plátně, 45x65 cm, signováno vpravo dole Kalousek 75, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

24901. Muzikanti
Dražba ukončena:28.11.2018 18:36:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč