Karásek - Altán v zahradě

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Karásek 1917. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Karásek
308757. Altán v zahradě
Dražba ukončena:28.05.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč