MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na sololitu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.
> zpět na aukční výsledky
Karban
307116. Cukrovar
Dražba ukončena:
28.12.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
24.12.2020 1:08:09
411