Karel Černý Š.

12132. V kavárně

popis: Litografie, 42x52 cm, signováno vpravo dole K. Černý Š. 57, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:32:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 19 000 Kč