Karel Černý Š. - V kavárně

Litografie, 42x52 cm, signováno vpravo dole K. Černý Š. 57, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12132. V kavárně
Dražba ukončena:29.06.2017 22:32:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč