Karel Gott - Hudebník v bouři

Tisk na plátně, 29x36 cm. Signováno vpravo dole Gott. Rámováno.

o autorovi: 1939-2019
narodil se v Plzni. Malování se věnoval jako svému hobby. Byl nejúspěšnějším českým zpěvákem populární hudby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč.

Karel Gott
48571. Hudebník v bouři
Dražba ukončena:26.08.2020 22:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč