Karel Hojden - Akt - Paris

Akvatinta, č. 9/25, 23x18 cm. Signováno vpravo dole K. Hojden 1923. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1975
Narodil se v Příbrami. V Praze studoval UMPRUM a AVU u prof. Švabinského. Studijní cesty podnikl do Itálie, Paříže, na Slovensko a Podkarpatskou Rus. Ve své tvorbě se věnoval hornické tématice, portrétování a ilustracím knih, zpracovával také biblická témata.

Karel Hojden
47124. Akt - Paris
Dražba ukončena:15.07.2020 23:30:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč