Karel Kafka - Menhir

Kombinovaná technika, 80x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945

Karel Kafka
304364. Menhir
Dražba ukončena:09.04.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.04.2020 9:40:52 4656