Karel Kinský

307347. Kříže na kopci

popis: Malba na pergamenu, 10x6 cm. Signováno na paspartě Karel Kinský 1928. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Pasparta i malba poškozeny.

dražba ukončena: 18.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.01.2021 17:39:33 219