Litografie, 40x40 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kostial. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.
o autorovi: 1878 - 1943
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč