Karel Kostial

48733. V hospodě

popis: Olej na kartonu, 33x39 cm. Signováno vpravo dole K. Kostial. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1943
Narodil se ve Vrchlabí. Studoval UMPRUM u prof. Schikanedra a AVU v Mnichově. Maloval podobizny, krajiny, zátiší a kompozice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

dražba ukončena: 27.08.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč