Karel Krčma, František Škrabánek, L. Vondráček, J. Pavlík, E. Kočí

305883. Soubor 5 prací - Venkov

popis: Různé techniky, od 34x49 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:12:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč