Karel Krčma, František Škrabánek, L. Vondráček, J. Pavlík, E. Kočí - Soubor 5 prací - Venkov

Různé techniky, od 34x49 cm do 50x70 cm. Všechny signovány. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Karel Krčma, František Škrabánek, L. Vondráček, J. Pavlík, E. Kočí
305883. Soubor 5 prací - Venkov
Dražba ukončena:18.08.2020 20:12:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč