Karel Krčma - Slunečnice

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Krčma. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Karel Krčma
308922. Slunečnice
Dražba ukončena:10.06.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč