Kombinovaná technika, 15x32 cm. Signováno dole uprostřed K. L. Klusáček. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1865-1929 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.