Karel Oberthor

34391. Nedělní odpoledne

popis: Litografie 16/100, 21x42 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 78. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 18.09.2019 19:50:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 14.08.2019 15:54:18 2862