Karel Procházka

306216. Zátiší s třešněmi

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole K. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.09.2020 14:48:44 831