Karel Retter - Z českých lázní

Akvarel, 42x62 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 – 2017
Malíř, pedagog. Studoval profesuru kreslení na PedF UK v Praze u C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana. Působil jako středoškolský profesor v Liberci, posléze jako asistent na Pedagogickém institutu v Karlových Varech a na katedře výtvarné výchovy Pedagogické fakulty v Plzni. Ve volné malířské tvorbě se zabýval převážně krajinou a městskými motivy ve výrazné barevnosti.

47897. Z českých lázní
Dražba ukončena:16.09.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (16.09.2020 18:59:44) 2703