Karel Retter

47897. Z českých lázní

popis: Akvarel, 42x62 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen