Karel Rossí

307330. Partie z Vysočiny

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x31 cm. Signováno K. Rossí. Rámováno.

zbývá: 1 dnů, 2 hodin

konec dražby: 16.01.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč