Karel Rossí

25419. Zimní moucha

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x30 cm. Signováno dole uprostřed K. Rossí. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:35:15

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč