Karel Šilpoch - Kutná Hora

Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole K. Šilpoch 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - ?

47500. Kutná Hora
Dražba ukončena:30.07.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.07.2020 20:20:15 5353