Karel Šilpoch - Tetřev v toku

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole K. Šilpoch. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1908 - ?

25181. Tetřev v toku
Dražba ukončena:29.11.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč