vzadu neautorský přípis Skála - Dívka na poduškách

Olej na plátně. 38x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

vzadu neautorský přípis Skála
40153. Dívka na poduškách
Dražba ukončena:30.01.2020 21:46:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč