Souček Karel - Kytice ve váze

Olej na plátně, 47x37 cm. Signováno vlevo dole K. Souček 75. Rámováno.

Souček Karel
53044. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.11.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč