Karel Šustek - Pohled na město

Olej na plátně, 56x85 cm. Signováno vlevo dole Šustek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pitíně u Uherského Brodu roku 1912.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

Karel Šustek
48609. Pohled na město
Dražba ukončena:27.08.2020 19:28:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.08.2020 19:23:11 5212