Karel Šustek

47164. Staroměstská mostecká věž

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole Šustek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen