Karel Svolinský ? - Dívky

Malba na skle, 36x43 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Karel Svolinský ?
51906. Dívky
Dražba ukončena:29.10.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč