Karel Toman

51589. V Praze U Matěje

popis: Akvarel, 44x59 cm. Signováno vlevo dole Karel Toman 45. Rám, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1931-2000
Narodil se ve Studené u Jindřichova Hradce. Studoval pražskou AVU u prof. Sychry a Pukla. Ve své tvorbě se zabýval hlavně grafikou a ilustracemi. Byl odborníkem v oblasti militárií. Často ilustroval pohádky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč