Karel Tondl, Břetislav Hanuš, Karel Svolinksý, Vladimír Silovský - Soubor 5 grafických listů českých autorů

Dřevoryty, lept, od 23x29 do 40x58 cm, 4 signovány vpravo dole, volné listy. Mírně poškozeno.

Karel Tondl, Břetislav Hanuš, Karel Svolinksý, Vladimír Silovský
11186. Soubor 5 grafických listů českých autorů
Dražba ukončena:14.06.2017 21:00:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč limit (14.06.2017 20:16:36) 2430
200 Kč 30.05.2017 10:58:00 1101