Olej na plátně, 81x100 cm. Signováno vpravo dole K. Troníček. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1892 - ?
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze u J. Preislera, M. Švabinského a A. Brömse. Zabýval se převážně malbou krajin a portrétů. Od r. 1942 vystavoval na Zlínských salonech.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.