Karel Vik - Soubor čtyř dřevorytů

Dřevoryty, od 15,5 cm do 32 cm. Signovány Vik. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1883 - 1964

37490. Soubor čtyř dřevorytů
Dražba ukončena:14.11.2019 21:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč