Karl Kügler - Topoly u řeky

Olej na kartonu, 35x35 cm, signováno vpravo dole Karl Kügler, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 1.1.1885 v Praze a zemřel 4.11.1950 v Ostravě. Byl Kalvodův žák. S Karlem Nejedlým maloval na Slovácku, působil v Hamburku a Kielu, kde vytvořil četné mariny. Od roku 1919 žije v Ostravě, kde vytvořil četné obrazy z Beskyd a Ostravska.

14986. Topoly u řeky
Dražba ukončena:30.11.2017 21:51:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.11.2017 21:46:38 2430
500 Kč 21.11.2017 0:36:45 3109