Karl Truppe

46032. Městský dům

popis: Litografie, 29x22 cm. Signováno a datováno vlevo dole v tisku Truppe 1934, signováno tužkou vpravo dole Truppe. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.06.2020 21:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (10.06.2020 18:05:16) 6924