Karla Elflein - V zahradě pod hradem

Olej na kartonu, 28x34 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen.

1472. V zahradě pod hradem
Dražba ukončena:24.09.2014 19:27:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:500 Kč