Karla Elflein

1472. V zahradě pod hradem

popis: Olej na kartonu, 28x34 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2014 19:27:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 500 Kč