Karla Vobišová - Žáková - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 70x100 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis: malovala Žáková.

25205. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.11.2018 18:57:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč