Katona Nándor - Zimní krajina

Olej na překližce, 26x41 cm. Signováno vpravo dole Katona Nándor. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1864 – 1932
Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.

Katona Nándor
36448. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.10.2019 19:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč