Katona Nándor

36448. Zimní krajina

popis: Olej na překližce, 26x41 cm. Signováno vpravo dole Katona Nándor. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 000 Kč