Olej na překližce, 26x41 cm. Signováno vpravo dole Katona Nándor. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1864 – 1932 Katona Nánder neboli Nathan Ferdinand Kleinberger, maďarský malíř.