Katzler - Na vyjížďce

Litografie, 47x64 cm. Signováno vpravo dole v tisku Katzler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, papír poškozen.

Katzler
18957. Na vyjížďce
Dražba ukončena:16.05.2018 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč