K.Bujuklijský

41599. Portrét Františka Tichého

popis: Kombinovaná technika, 40x24 cm. Signováno vpravo dole K. Bujuklijský 1935. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:42:46

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč