Kerhartová - Soubor 2 prací: Konečná, vystupovat a Lev na bruslích

Akvarely, 20x14 cm a 28x20 cm. Signovány Kerhartová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparty mírně poškozeny.

Kerhartová
31895. Soubor 2 prací: Konečná, vystupovat a Lev na bruslích
Dražba ukončena:16.05.2019 19:53:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 15.05.2019 21:32:19 4040
600 Kč 19.04.2019 9:27:49 4469