Ketzek a další

52333. Soubor 4 prací

popis: 3x litografie, 1x kresba, od 21x16 cm do 20x26 cm. Všechny signovány. Volné listy.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.11.2020 19:40:09 7418