Kindl - Ženy na poli

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Kindl, rám.

4010. Ženy na poli
Dražba ukončena:30.03.2016 20:27:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč