Klára Trnková - Milenci v uličce

Litografie 169/200, 19x12 cm. Signováno tužkou vpravo dole Klára Trnková 85. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1949
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u J. Nováka, A Hoffmeistera, M. Hegera a M. Jágra. Vyjadřuje se malbou, tvorbou emailových miniatur, je scénografkou. Dcera ilustrátora, malíře a filmového výtvarníka Jiřího Trnky.

Klára Trnková
84217. Milenci v uličce
Dražba ukončena:12.10.2022 20:22:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč