Klášterec nad Ohří po roce 1920 - 6ti osobní kávový servis

Porcelán, značeno TK

Pozn.: Mírně poškozeno.

Klášterec nad Ohří po roce 1920
300910. 6ti osobní kávový servis
Dražba ukončena:20.09.2019 20:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč