Klečka - Tanečnice

Kresba, 68x46 cm. Signováno vlevo dole Klečka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35465. Tanečnice
Dražba ukončena:26.09.2019 22:52:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč