Klečka - Ve víru tance

Kresba, 54x40 cm. Signováno vpravo dole Klečka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

19926. Ve víru tance
Dražba ukončena:26.04.2018 20:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.04.2018 22:02:54 3678