K. Klumpner - Vázání šátků

Olej na lepence, 32x39 cm. Signováno vlevo dole kopie K. Klumpner 1940. Rám.

35330. Vázání šátků
Dražba ukončena:26.09.2019 20:21:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč